Penzion Kamyk nad Vltavou Kamejk

*** Penzion Kamejk ubytovanie Kamyk nad VltavouPenzión Kamejk Ubytovanie Kamýk nad Vltavou Popis:
Nový penzión Kamejk  rodinného tipu sa nachádza na pravom brehu rieky Vltavy nad obcou Kamýk nad Vltavou. Zo slnnej terasy nášho penziónu budete mať vltavské údolie spolu s dedinkou ako na dlani. Nefajčiarske prostredie, pre fajčiarov vyradené miesto na terase.

Penzión Kamejk Ubytovanie Kamýk nad Vltavou Ubytovanie :
7 izieb, 1x jednolôžková izba, 2 x dvojmiestny, 2 x trojmiestny, 2 x dvojizba celkom pre 4 osoby, 2 x jizba celkom pre 5 osoby. Pre deti do 3 rokov požičiavame postielky zdarma. Vybavenie : vlastné socialne zariadenie, WC, TV pripojenie na internet.

Hotel Kamejk Ubytovanie Kamýk nad Vltavou Reštaurácia :
Raňajky sú v cene  ubytovania. Možnosť zakúpenia večere a obedov. Domáca kuchyna, hotové jedlá. Kapacita 30 miest. Nachádza sa na prízemí a patrí k nej vonkajšia terasa. odkial je krásny pohľad na obec Kamýk a rieku Vltavu. Nefajšiarske prostredie s detským kútikom.

Hotel Kamejk Ubytovanie Kamýk nad Vltavou Služby :
Poriadame : rodinné oslavy, firemné vešierky, oslavy Silvestra a pod. Spoločenská miestnosť, ktorá sa dá využiť ako cvičebná miestnosť pre športové výkendy.

Hotel Kamejk Ubytovanie Kamýk nad Vltavou Okolie :
Možnosť kúpania, trávnatý priestor na opaľovanie, zapožičanie spoločenských hier. Parkovisko priamo pri objekte, priestorná záhrada.
Penzion Kamyk nad Vltavou Kamejk - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kamyk nad Vltavou Kamejk - hotel má reštauráciuPenzion Kamyk nad Vltavou Kamejk - možnosť pripojenia na internetPenzion Kamyk nad Vltavou Kamejk - k dispozícii letná terasaPenzion Kamyk nad Vltavou Kamejk - krytý bazén v hoteliPenzion Kamyk nad Vltavou Kamejk - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kamyk nad Vltavou Kamejk - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Kamejk ubytovanie Kamyk nad Vltavou Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 23 m/s

Adresa: Penzion Kamejk Kamyk nad Vltavou c.p. 217 Kamyk nad Vltavou 26263 Czech Republic

E-mail: Penzion-Kamyk-Nad-Vltavou-Kamejk@cz-hotel.eu